Přeskočit na obsah

Profesionální hubení a deratizace štěnic, švábů a hmyzu

Poskytujeme 100% garanci vyhubení !!!!
Provádíme i dezinsekci plynováním !!!!
Bezplatná poradna 24 hodin denně na NONSTOP lince 776403031 !!!

ŠTĚNICE – to je v současnosti civilizační choroba našich domovů !!! Nezáleží na tom, zda jste jste bohatý nebo chudý, nepořádný nebo pořádný, bohužel štěnice si nevybírá kde se uhnízdí. Pokud se u Vás štěnice vyskytly a vy se stydíte, tak nemusíte. Nebudete první ani poslední komu se to přihodilo. Tato situace se dotýká až 30% domácností, i když se o tom často mlčí. Cestujete často? Jezdíte vlakem nebo autobusem? Spíte v hotelech a penzionech? Pravděpodobnost, že si z Vaší cesty přivezete nevítané hosty je obrovská! Tento host se nazývá štěnice domácí (Cimex lectularius). Ani návštěva u známých a rodiny není bezpečná. Málokdo se výskytem štěnic chlubí a vy to jistě také nemáte v úmyslu.

Je nutno si uvědomit, že za přenos štěnic nemůžete a Váš byt nebo dům i přes jeho čistotu přesto navštíví a zabydlí se.

Postup při hubení a deratizaci štěnic, švábů, mravenců, blech a hmyzu je jednoduchý:

  • Zavoláte na naši NONSTOP linku 776403031
  • Zodpovíme veškeré Vaše dotazy týkající se přenosu štěnic, jejich výskytu a hubení / deratizace, dezinsekce/.
  • Dohodneme se na technologickém postup při hubení štěnic / postřiky, plynování/, přesnou cenu za likvidaci štěnic a termín, který Vám vyhovuje / 7 dní v týdnu, 24 hodin denně/ a způsob platby /hotově, fakturačně/.
  • Počkáte na příjezd našeho technika, který je vždy odborníkem v oboru dezinsekce, deratizace a chová se naprosto diskrétně a dezinsekci provádí vždy nejmodernějším a nejúčinnějšími prostředky proti štěnicím, na něž hmyz nemá rezistenci.
  • Technik provede zásah proti štěnicím, ochotně Vám zodpoví všechny otázky týkající se problematiky výskytu štěnic a předá vám servisní protokol o zásahu proti štěnicím. Dle Vámi zvoleného technologického postupu se s technikem domluvíte na případnou další návštěvu.
  • I v době po zásahu je Vám naše NONSTOP linka k dispozici.
  • Váš domov je nyní chráněný a Váš spánek nerušený. Děkujeme Vám, že využíváte našich služeb.

V posledních letech je téma štěnic a švábů natolik aktuální, že si zaslouží Vaši pozornost. Na škůdce jako jsou štěnice, švábi, mravenci a hmyz existuje řada přípravků, které jsou běžně dostupné, jejich aplikací se však v domácnosti vetřelců nezbavíte. Hubení štěnic, švábů a dalšího hmyzu je odborná činnost, kterou se pro efektivitu musí přenechat odborníkům. Naše deratizace je spolehlivá. Díky dlouholetým zkušenostem s deratizací a hubením štěnic, švábů, mravenců a dalšího hmyzu víme jak spolehlivě postupovat. Víme přesně, co děláme. Hubení štěnic, švábu, mravenců a dalšího hmyzu vyžaduje dlouholetou praxi, kterou jsme získali na stovkách deratizovaných bytech a desítkách provozoven, hotelů, penzionů, ubytoven a místnostech. Naše služby provádíme diskrétně a spolehlivě. Pokud jste se i vy stali obětí těchto nezvaných hostů, nebojte se nás kontaktovat.

Bezplatná poradna 24 hodin denně, 7 dní v týdnu na NONSTOP lince: 776 40 30 31
Možnost zaslání fotografie pro určení hmyzu MMS nebo na email