Přeskočit na obsah

Deratizace

Pojem deratizace je sice spojován s likvidací krys, potkanů, myší a jiných hlodavců, které se vyskytují v obytných prostorech a provádí se mechanicky nebo chemicky, ale často je deratizace chápána i jako pojem na hubení štěnic, švábů, mravenců a jiného hmyzu.

Proto provádíme deratizaci tedy dezinsekci neboli hubení, které je zaměřeno na města PrahaBrno, Plzeň, Olomouc, Ostrava a další velká města, kde je největší výskyt těchto škůdců.

Máme dlouholeté zkušenosti s deratizací a v městských částech Praha nebo Brno jsme jako doma. Přistupujeme profesionálně tak, abychom mohli nabídnout nejen vysoce odbornou službu, ale i diskrétně, protože nikdo určitě nestojí, aby kdokoliv z okolí věděl, že se zde provádí derazitace nebo hubení škůdců. Proto jezdíme neoznačenými vozy a v civilním obleku.

Deratizace ve města Praha a Brno je nejvíce podceňovaná služba, kdy při výskytu se snaží domácnosti nebo pronajímatelé vyřešit deratizaci vlastními silami, ale jedná se o marný boj, který potřebuje profesionály.