Přeskočit na obsah

Likvidace švábů a rusů domácích

Pokud se objevili u vás švábi a potřebujete je velmi rychle vyhubit, pro jejich likvidaci se používají nejrůznější hubící přípravky, jako postřiky, nástrahy, gely a lepové pasti. Abychom vám mohli maximálně usnadnit hubení švábů, používáme osvědčené produkty, které vám pomohou tyto nepříjemné škůdce velmi rychle zlikvidovat. Výskyt švábů v bytových a komerčních prostorách je vždy velmi nepříjemný. Objevují se totiž především tam, kde je příjemně teplo, velmi vlhko a často temno. Nejčastěji je můžeme vidět ve spížích, sklepech, skladech, ale i v klimatizacích. Tento velmi nepříjemný hmyz nám dokáže znehodnotit svým okusem a trusem veškeré potraviny, ke kterým se velmi snadno dostane, protože si cestu vždycky najde. Velmi rychle se také tito škůdci množí a jsou překvapivě velmi často příčinou různých alergických reakcí.

Aktivita švábů

Švábi jsou aktivní zejména během noci. Pokud je ve svém obydlí objevíte přes den, je už velmi pravděpodobné, že se u vás výrazně rozšířili. Je tedy opravdu nejvyšší čas začít s jejich likvidací. Používáme postřiky na šváby, které je rázně zcela vyhubí a vytvoří následně i dlouhodobou ochranu proti jejich opětovnému rozšíření.  Veškeré používané přípravky proti švábům jsou zcela bezpečné pro lidi i pro vaše domácí zvířata. Během likvidace švábů probíhající v bytových domech je obvykle zároveň nutné provést dezinsekci v sousedních bytech. Bez tohoto kompletního zásahu vám totiž hrozí, že se škůdci budou po uplynutí nějaké doby znovu vracet.

Hubení švábů

Proces hubení švábů můžete vzít sice i do vlastních rukou pomocí dostupných přípravků. Pro zaručený výsledek a neopakovaný výskyt vždy ale doporučujeme využít služeb odborníků. Postřiky jsou vhodné zejména k ošetření napadených míst šváby a k ošetření vstupů do prostor, kde se švábi a rusy vyskytují. Postřiky lze použít i přímo na lezoucí hmyz.