Aktuality

Hubení štěnic
Provoz v období COVID-19

I v  tomto období šíření nákyzy COVID-19 jsou naše služby v provozu.

Detail
logo
Vánoční úklid a štěnice

Vánoční úklid je nejčastějším důvodem objevení ložisek štěnic. A komáři už opravdu neštípou. Čtěte dále.........

Detail
Obrázek štěnice
Likvidace štěnic bez odborného zásahu

Pokud jste doma objevili štěnice, Vaše prvotní reakce je rychle všechno vyházet a utíkat do drogérie koupit nějaký volně dostupný prostředek určený k likvidaci lezoucího hmyzu. Tento postup je sice pochopitelný, ale zcela nevhodný.

Detail
hubení švábů
Likvidace švábů a rusů domácích

Pokud se objevili u vás švábi a potřebujete je velmi rychle vyhubit, pro jejich likvidaci se používají nejrůznější hubící přípravky, jako postřiky, nástrahy, gely a lepové pasti. Abychom vám mohli maximálně usnadnit hubení švábů, používáme osvědčené produkty, které vám pomohou tyto nepříjemné škůdce velmi rychle zlikvidovat. Výskyt švábů v bytových a komerčních prostorách je vždy velmi nepříjemný. 

Detail
Likvidace štěnic

Profesionální likvidace štěnic ve vašich objektech je obvykle zaměřená na byty, rodinné domy, hotely, penziony a ubytovny. Proti zcela běžně používaným insekticidům často bývají štěnice rezistentní. Proto se pro jejich hubení využívá speciálních přípravků, které skutečně velmi dobře fungují a jsou naprosto bezpečné pro člověka stejně jako pro necílové druhy i pro přírodu. 

Detail
Tisk aktuální strany
 

 

 

 


 

 

DISKRÉTNĚ - NEOZNAČENÉ VOZY - CIVILNÍ ODĚV