Aktuality

hubení švábů
Likvidace švábů a rusů domácích

Pokud se objevili u vás švábi a potřebujete je velmi rychle vyhubit, pro jejich likvidaci se používají nejrůznější hubící přípravky, jako postřiky, nástrahy, gely a lepové pasti. Abychom vám mohli maximálně usnadnit hubení švábů, používáme osvědčené produkty, které vám pomohou tyto nepříjemné škůdce velmi rychle zlikvidovat. Výskyt švábů v bytových a komerčních prostorách je vždy velmi nepříjemný. 

Detail
Likvidace štěnic

Profesionální likvidace štěnic ve vašich objektech je obvykle zaměřená na byty, rodinné domy, hotely, penziony a ubytovny. Proti zcela běžně používaným insekticidům často bývají štěnice rezistentní. Proto se pro jejich hubení využívá speciálních přípravků, které skutečně velmi dobře fungují a jsou naprosto bezpečné pro člověka stejně jako pro necílové druhy i pro přírodu. 

Detail
blechy
Bojujte účinně proti blechám

Pokud zrovna hledáte ten nejlepší způsob, jak se právě zbavit blech, zkuste zvolit pro své domácí mazlíčky repelentní obojky a velmi účinné postřiky, které zaručeně fungují. Přípravky pro úspěšné zničení blech v rodinných domech, bytech, školách, hotelech, ubytovnách, ale třeba i v nemocnicích. Tyto námi používané přípravky účinkují rychle, spolehlivě a zejména dlouhodobě. 

Detail
Co dělat, pokud máte štěnice?

Za prvé je třeba zjistit, jestli to jsou opravdu štěnice. Pokud nejste na štěnice alergici, tak se pokousání nemusí ani projevit a zjistíte to až v momentě, kdy se štěnice přemnoží. Obecně ale jde říci, že kousnutí jdou vidět na odkrytých místech kůže.

Detail
štěnice deratizace
Švábů a štěnice se jen tak nezbavíte

Nepříjemný hmyz nás neobtěžuje jen venku, přesídlil se i do našich domácností. A to nejen v důsledku ochlazení a jiných klimatických změn. Důvod je mnohem prozaičtější. Hmyz si k nám hledá cestu, protože cítí potravu. Mluvíme nejen o mravencích, se kterými se za život setkal každý z nás, ale i o štěnicích a švábech.

Detail
Tisk aktuální strany
 

 

 

 


 

 

DISKRÉTNĚ - NEOZNAČENÉ VOZY - CIVILNÍ ODĚV